pomalowane kobiece paznokcie

Co to jest manicure tytanowy?

Manicure tytanowy doceniany jest szczególnie przez osoby, które szukają alternatywy dla hybryd. Deep Powder Nails nie powoduje bowiem alergii i nie jest utwardzany pod lampami UV. Mimo to efekt utrzymuje się równie długo, jak w przypadku hybryd – pięknymi paznokciami możesz się cieszyć nawet przez 4 tygodnie. Co więcej, po ściągnięciu manicure tytanowego paznokcie są zregenerowane i odżywione, a więc jest to idealna propozycja dla osób z cienkimi płytkami paznokci.

Wykonanie manicure tytanowego polega na zanurzeniu odpowiednio przygotowanych płytek paznokci w słoiczku z pudrem. Co ważne, pudry tytanowe występują w obszernej palecie kolorystycznej, aczkolwiek możliwości zdobienia i wykonywania drobnych detali w przypadku Deep Powder Nails są ograniczone.

Zalety Deep Powder Nails

Manicure tytanowy jest łatwy i szybki w aplikacji – zabieg trwa zaledwie godzinę, a efekt utrzymuje się przez wiele tygodni. Ogromnym atutem Deep Powder Nails jest możliwość zachowania naturalnej grubości płytki, dzięki czemu paznokcie ozdobione manicure tytanowym wyglądają wyjątkowo estetycznie. Witaminową bazę w pudrze utwardza się za pomocą specjalnych preparatów wysuszających warstwę pudru, a więc nie ma konieczności stosowania lamp UV. Przyczepność oraz szybkość wysychania zapewnia aktywator, a połysk i ochronę dla pudrowej warstwy gwarantuje lakier top coat. Praktycznie od razu po nałożeniu manicure można wrócić do codziennych czynności.

Deep Powder Nails jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, nie odpryskuje i nie ulega zarysowaniom. Mieszanka pudrowa zawiera witaminy A, D i E, które korzystanie pływają na płytkę paznokcia i odżywiają je aż do usunięcia manicure. Dawka witamin zapobiega żółknięciu paznokci i ich rozwarstwianiu się. Efekt? Wzmocnione i odżywione paznokcie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *