Młoda kobieta

Termolifting Zaffiro – w trosce o jędrność skóry

Zaffiro jest to skuteczna i bezbolesna metoda odmłodzenia skóry nie tylko twarzy, ale i różnych partii ciała. Na czym polega zabieg Zaffiro i jakich efektów możemy się spodziewać?

Czym jest termoliftng Zaffiro?

Nowe Zaffiro to urządzenie wyposażone w światło podczerwone, peeling wodny oraz w kamerę, która pozwala na wykonanie diagnozy skóry. Zabieg polecany jest każdemu, kto chce spłycić zmarszczki, poprawić jędrność i elastyczność swojej skóry oraz przywrócić jej blask. Zaffiro emituje promieniowanie podczerwone IR o specjalnie dobranej długości, co powoduje ogrzanie głębokich warstw skóry właściwej wraz z jednoczesnym chłodzeniem skóry powierzchniowej. Podgrzanie głębokich warstw skóry prowadzi do kurczenia się włókien kolagenowych. W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta. Zwiększa się jej elastyczność oraz jędrność. Drugim, długofalowym skutkiem stosowania termoliftingu urządzeniem Zaffiro jest pobudzenie i stymulowanie fibroblastów do produkowania włókiem kolagenowych. Dzięki temu poprawia się gęstość naszej skóry oraz wygładzają się zmarszczki.

Efekty stosowania termoliftingu Zaffiro

Po 25 roku życia fibroblasty zaczynają produkować coraz mniej włókien kolagenowych. Pierwsze widoczne zmiany zaczynamy dostrzegać po trzydziestce. Zaczynają pojawiać się na naszej skórze zmarszczki i bruzdy, skóra zaczyna wiotczeć i traci elastyczność. Wszystkie te objawy starzenia się skóry można powstrzymać za pomocą zabiegów termoliftingu wykonywanych urządzeniem Zaffiro. Efektem zabiegu jest przywrócenie skórze napięcia i elastyczności. Termolifting twarzy pozwala podnieść opadające policzki oraz poprawić cały owal twarzy. Zlikwidować zmarszczki zarówno na twarzy, jak i w obrębie szyi. Termolifting Zaffiro poprawia też wygląd zwiotczałej skóry ramion oraz korzystnie wpływa na opadające z wiekiem piersi. Sprawia też, że skóra na brzuchu kobiet po porodzie nie jest wiotka, ale elastyczna i ujędrniona. Ilość zabiegów zależy od kondycji naszej skóry oraz od tego, jakie efekty chcemy osiągnąć. Jest on wykonywany w salonach urody przez wykwalifikowanych kosmetologów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *