Kosmetyka estetyczna

Endermolift — lifting twarzy bez skalpela

Endermolift to nieinwazyjny zabieg, dzięki któremu odzyskamy jędrność skóry, poprawimy owal twarzy, spłycimy zmarszczki oraz zniwelujemy obrzęki. Jak działa Endermolift?

Na czym polega Endermolift?

Zabiegi Endermolift LPG, jak innego typu endermologie, bazuje na równoległym zastosowaniu elektronicznie sterowanych rolek oraz zjawiska próżni, do poburzenia wierzchnich warstw skóry. Dzięki tej stymulacji powstają wewnątrz skóry procesy chemiczne, które stymulują komórki do produkcji kolagenu oraz elastyny. Badania kliniczne wykazały, że endermologia LPG umożliwia wykonywanie zabiegów zarówno na poziomie naskórka czy skóry właściwej, jak i w obrębie tkanki podskórnej. Dzięki temu zwiększa się lipoliza tkanki tłuszczowej oraz produkcja kolagenu. Sam zabieg jest delikatny i przyjemny. Można go stosować na twarz, szyję dekolt oraz biust.

Jak często należy wykonywać Endermolift?

Chociaż niektóre osoby widzą efekty zabiegu Endermolift LPG już po jednej wizycie, to kosmetyczki zalecają serię  około 10 zabiegów co 2 – 3 dni, a potem raz w miesiącu jako tzw. zabieg przypominający. Po pełnej kuracji następuje wyraźne wygładzenie zmarszczek i konturów twarzy, poprawa wyglądu skóry oraz wzrost jej elastyczności. Warto połączyć zabieg Endermolift LPG z odpowiednią pielęgnacją, ponieważ w tym czasie wszystkie substancje odżywcze są lepiej przyswajalne przez skórę.

Dla kogo jest to zabieg?

Zabieg Endermolift LPG jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, których skóra straciła jędrność i gęstość, a którym zależy na tym, by odzyskała ona swój dawny blask i zdrowy wygląd. Jednocześnie nie chcą korzystać z  inwazyjnych metod medycyny estetycznej, lecz wolą by zabiegowi towarzyszył relaks oraz dobre samopoczucie. Wszystko to można osiągnąć dzięki zabiegowi Endermolift LPG, a nawet więcej. Zabieg pomaga też zlikwidować podwójny podbródek czy cienie pod oczami. Jest on przeznaczony dla każdego, niezależnie od typu skóry, kto chce poprawić wygląd i kondycję swojej skóry oraz wyglądać i czuć się młodo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *