Kosmetyczka

GENEO – błyskawiczny zabieg dla przed ślubem

GENEO to zabieg wykonywany na twarz, szyję, dekolt, a także dłonie, którego celem jest złuszczenie, dotlenienie i regeneracja skóry poprzez dostarczenie jej niezbędnych składników rewitalizujących. Często określany jest zabiegiem błyskawicznym, ponieważ w krótkim czasie (nawet 30 minut) pozwala na uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów. Szczególnie rekomendowany jest osobom, którym zależy na tym, aby ich skóra od razu odzyskała młodzieńczy, naturalny blask, a więc m.in. pannom młodym, które przygotowują się do ślubu.

Doskonałe efekty w krótkim czasie

Przyszłe panny młode, które bezpośrednio przez planowaną uroczystością chcą przywrócić swojej skórze zdrowy, piękny wygląd, często decydują się właśnie na zabieg Geneo, zapewnia niemal natychmiastowe efekty, a jednocześnie jest bezinwazyjny, dlatego pozwala bez przeszkód wrócić do obowiązków związanych z przygotowywaniem ślubu. W Klinice Urody Maestria można zdecydować się na kompleksowy wariant zabiegu, obejmujący twarz, szyja, dekolt, dłonie lub też jako dodatek do innego zabiegu w atrakcyjnej cenie.

Podczas zabiegu do skóry przykładana jest specjalna głowica z koktajlem, po czym dochodzi do wytworzenia dwutlenku węgla. Obszar objęty zabiegiem zostaje niedotleniony, co aktywuje organizm do wzmożonego dostarczania tlenu wraz z krwią. Rozszerzają się naczynia krwionośne, a odżywczy koktajl wnika głęboko w skórę. To właśnie dzięki temu możliwe jest bardzo szybkie uzyskanie zadowalających rezultatów (całkowity efekt można podziwiać po 48 godzinach), które utrzymują się nawet do 4 tygodni od zabiegu. W efekcie skóra staje się dotleniona, ujędrniona, odżywiona, a także delikatnie złuszczona.

Zabieg Geneo zalecany jest pannom młodym, a także ich mamom, gdyż sprawdza się zarówno w przypadku osób młodych, jak i dojrzałych. Sprawdzi się również u osób, które borykają się z problemem kruchych, pękających naczyń krwionośnych, zmian potrądzikowych, przebarwień, zmarszczek powierzchniowych. Sprzyja również w przywróceniu naturalnego napięcia skóry.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *