skora

Jak działa laser frakcyjny Emerge?

Skóra człowieka podlega naturalnemu procesowi starzenia, który potęgują czynniki zewnętrzne, niewłaściwa dieta czy nieprawidłowa pielęgnacja. To sprawia, iż coraz więcej osób poddaje się zabiegom odmładzającym i stosuje terapię w celu poprawy wyglądu i zdrowia skóry. Służy do tego m.in. laser frakcyjny Emerge. Jest to urządzenie amerykańskiej firmy PALOMAR, światowego lidera technologii laserowej. Co laser frakcyjny Emerge może zrobić dla Twojej skóry i w jaki sposób poprawi jej wygląd?

Laser frakcyjny Emerge do redukcji niedoskonałości skóry

Laser frakcyjny Emerge jest stosowany przy zabiegach, których celem jest wyeliminowanie lub redukcja powierzchniowych niedoskonałości skóry. Wykorzystuje energię, która przyjmuje postać mikrowiązek światła. To one przy bezpośrednim kontakcie z wybranym obszarem skóry uszkadzają je w sposób kontrolowany. Dochodzi wówczas do naturalnego procesu gojenia się ran, czego efektem jest zastąpienie uszkodzonych komórek nowymi, zdrowymi tkankami. Zabiegi laserem frakcyjnym przebiegają w miejscowym znieczuleniu. Działanie urządzenia bazuje na głębokiej przebudowie skóry.

Efektem zastosowania lasera frakcyjnego Emerge jest skóra o młodszym oraz zdrowszym wyglądzie, pozbawiona zmarszczek, blizn, przebarwień i innych niedoskonałości lub z wyraźniejszym zmniejszeniu ich widoczności. Rezultaty dostrzegalne są już drugiego dnia po zabiegu, na właściwy efekt należy jednak poczekać ok. 2 tygodni.

Zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego Emerge

Laser frakcyjny Emerge stosuje się do zabiegów na skórę całego ciała. Jednym z popularniejszych jest zabieg odmładzający na twarz. Bardzo skutecznie usuwa przebarwienia oraz pogłębiające się sukcesywnie bruzdy i zmarszczki. Jako kompleksowy zabieg na twarz świetnie sprawdza się resurfacing laserem frakcyjnym Emerge, którego efektem jest rozświetlona, pełna blasku, gładka skóra twarzy.

Laser polecamy również dla kobiet zmagających się z problemem rozstępów i blizn w newralgicznych miejscach na ciele, jak brzuch, uda i pośladki. Laser frakcyjny Emerge nie tylko wygładza skórę, ale też ją ujędrnia i tym samym sprawia, że jest ona bardziej napięta, co przekłada się też na jej lepszy wygląd.

Ceny zabiegów uzależnione są od miejsca i zakresu działania lasera. Można zdecydować się na zabieg całej twarzy lub tylko jej wybranych stref, a także na dowolny obszar na ciele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *