mężczyzna u kosmetyczki

Jakie zabiegi kosmetyczne są przygotowane z myślą o mężczyznach?

W dzisiejszych czasach dbałość o urodę nie jest wyłącznie domeną kobiet. Dziś prawdziwy mężczyzna także dba o codzienną pielęgnację, a nawet regularnie odwiedza gabinet kosmetyczny. Nie jest to żaden powód do wstydu. Każdy, niezależnie od płci, ma prawo do tego, by poprawić swoją urodę i czuć się dobrze w swoim ciele. Z pewnością ułatwia to bogata oferta zabiegów kosmetycznych, której duża część została przygotowana również z myślą o panach. O jakich zabiegach mowa? Oto najpopularniejsze z nich.

Zabiegi nawilżające i oczyszczające skórę

Zadbana skóra jest wizytówką zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Nic dziwnego, że panowie coraz chętniej korzystają z oferty zabiegów nawilżających i oczyszczających. Na wizyty u kosmetyczek zwykle umawiają się mężczyźni, którzy borykają się z problemami skórnymi typu trądzik. Są i tacy panowie, którzy chcą nawilżyć skórę lub po prostu ją odżywić. Wśród najczęściej wybieranych przez nich zabiegów wymienić można np. oczyszczanie manualne oraz wszelkiego rodzaju peelingi. Rosnącym zainteresowaniem mężczyzn cieszy się też mezoterapia mikroigłowa.

Laserowe usuwanie owłosienia

Oprócz klasycznych zabiegów pielęgnacyjnych mężczyźni mogą też korzystać i chętnie korzystają z depilacji laserowej. Laser do trwałego usuwania owłosienia pozwala pozbyć się kłopotliwego problemu z różnych partii ciała. Panowie najczęściej decydują się na depilację pach, pleców, torsu oraz brzucha. Taki zabieg zapewnia o wiele lepsze efekty niż regularna depilacja za pomocą maszynek lub kremów do golenia. Ponadto pozwala zachować efekt gładkiej skóry nieporównywalnie dłużej.

Pakiet zabiegów odmładzających i relaksujących

Z roku na rok przybywa też mężczyzn, którzy dzięki zabiegom medycyny estetycznej chcą odmłodzić wygląd skóry i zredukować widoczność zmarszczek. I choć zabiegi takie jak np. lifting czy też laser frakcyjny Emerge o wiele częściej wykonują kobiety, zostały przygotowane również z myślą o płci przeciwnej. Poza tym panowie mogą też korzystać z szerokiego pakietu zabiegów odprężających. Różnego rodzaju masaże czy też seanse w wannie relaksacyjnej z pewnością sprawią przyjemność niejednemu mężczyźnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *