nogi

Jakie zabiegi na ujędrnienie skóry są najskuteczniejsze?

Na kondycję skóry duży wpływ ma dieta, suplementacja, aktywność fizyczna oraz stosowanie właściwych, dostosowanych do wieku kosmetyków pielęgnacyjnych. Niestety nawet przy takim połączeniu, skóra wraz z wiekiem wiotczeje i traci jędrność w wyniku obniżonej produkcji kolagenu. Okazuje się jednak, że są sposoby, dzięki którym można znacząco poprawić jej kondycję. Wśród takich rozwiązań, wymienić można nieinwazyjne zabiegi ujędrniające oferowane przez kliniki urody. Które z nich uznaje się za najskuteczniejsze? Sprawdźmy, jakie zabiegi wybrać, by pozbyć się pomarańczowej skórki oraz wymodelować ciało.

Zabiegi ujędrniające – na jakie warto się zdecydować?

Oferta zabiegów ujędrniających dostępnych na rynku jest bogata, niemniej nie każdy z nich jest gwarancją skuteczności. Wśród zabiegów ujędrniających, które cieszą się uznaniem klientów, wymienić można:

  • endermologię, czyli rodzaj masażu podciśnieniowego, który polega na rolowaniu ciała przy wykorzystaniu specjalnego urządzenia oddziałującego na skórę i tkankę łączną. Zabieg ten modeluje sylwetkę oraz pobudza metabolizm, przyspieszając redukcję tkanki tłuszczowej. Ten rodzaj masażu poprawia też krążenie krwi i drenuje nadmiar płynów, co pozwala wyeliminować obrzęki.
  • zabieg z wykorzystaniem urządzenia Maximus łączy w sobie dwie technologie: tripolarnej fali radiowej oraz dynamicznej aktywacji mięśni. Zabieg z wykorzystaniem tego urządzenia rozgrzewa skórę i uwalnia płynny tłuszcz z wypychanych w górę komórek, co przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej. Ponadto wpływa na kondycję skóry, poprawiając jej elastyczność i koloryt. Ten innowacyjny zabieg ujędrniający z wykorzystaniem urządzenia Maximus w Szczecinie oferuje m.in. nasza Klinika Urody Maestria.
  • zabieg Zaffiro, czyli rodzaj zabiegu liftingującego, który przy wykorzystaniu peelingu wodnego oraz światła podczerwonego emitowanego przez szkło szafirowe, głęboko oczyszcza i wygładza skórę. Efektem zabiegu jest ujędrniona skóra, która łatwiej wchłania substancje aktywne. Wskazaniami do zabiegu jest utrata jędrności oraz rozpoczęty proces starzenia się skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *