termolifting twarzy

Jakie zalety ma termolifting?

Z wiekiem skóra traci jędrność. Obniżona produkcja kolagenu prowadzi do utraty elastyczności oraz powstawania zmarszczek. Pierwsze oznaki starzenia można jednak wyeliminować dzięki skutecznym zabiegom kosmetycznym. Do takich należy m.in. termolifting. Termolifting wykorzystuje wysoką temperaturę do stymulacji najgłębszych warstw skóry. W efekcie ciepło obkurcza włókna kolagenowe i zwiększa napięcie skóry. Oprócz tego pobudza też do produkcji kolagenu i elastyny. W dzisiejszym artykule podpowiadamy, czy warto się zdecydować na taki zabieg oraz jakie efekty można dzięki niemu uzyskać.

Jakie korzyści daje termolifting?

Termolifting wykonuje się na różne sposoby, ale obecnie największą popularnością cieszą się dwie metody. Do temperaturowej stymulacji włókien kolagenowych wykorzystuje się fale radiowe lub światło podczerwone emitowane przez urządzenie Zaffiro. Choć zabiegi te się różnią, efekty, jakie można dzięki nim uzyskać, są podobne. Termolifting Zaffiro w Szczecinie znaleźć można w ofercie naszej Kliniki Urody Maestria. Na podstawie tego zabiegu przybliżymy ogólne zalety termoliftingu. Czym się charakteryzuje? Oto jego największe zalety:

  • bezinwazyjność i bezpieczeństwo

Termolifting jest alternatywą dla chirurgicznej ingerencji. Jest nieinwazyjny i bezbolesny. Mimo oddziaływania wysokiej temperatury osoba, która zdecyduje się z niego skorzystać, nie odczuje dyskomfortu, gdyż skóra przez cały czas jest schładzana. Oprócz tego zabieg wykonuje się na różnych typach skóry. Jest on w pełni bezpieczny również dla cery naczynkowej.

  • natychmiastowe i długotrwałe efekty

Pierwsze efekty termoliftingu zauważyć można bezpośrednio po zabiegu. Skóra poddana oddziaływaniu promieniowania podczerwonego staje się napięta i gładka. Niemal natychmiast odzyskuje jędrność i utracony blask. Zaffiro wygładza też rozstępy i spłyca zmarszczki. W przypadku termoliftingu Zaffiro połączenie stymulacji temperaturowej z peelingiem wodnym pozwala też dokładnie oczyścić i dogłębnie odżywić skórę. Dzięki czemu widoczność pierwszych oznak starzenia się zmniejsza, a skóra na długo zachowuje młody wygląd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *