manicure tytanowy

Manicure tytanowy krok po kroku

Deep Powder Nails to sposób na naturalnie wyglądające paznokcie i trwały manicure bez użycia lampy. Manicure jest metodą zdobienia paznokci z wykorzystaniem pudru witaminowego, który chroni i odżywia płytkę paznokci przez cały okres noszenia. Po zdjęciu manicure paznokcie wyglądają na zdrowsze i bardziej odżywione.

Przed wykonaniem manicure tytanowego trzeba usunąć skórki z płytek paznokcia z użyciem specjalnego olejku zmiękczającego i radełka oraz cążek. Następnie należy nadać paznokciom pożądany kształt i dokładnie wypolerować płytkę blokiem polerskim. Na tak przygotowane paznokcie można nałożyć preparat odtłuszczający. Kolejny krok to rozprowadzenie żelu bazowego, do którego przylegają drobinki pudru. Paznokcie należy zamoczyć w słoiczku z pudrem, a dla uzyskania lepszego efektu czynność tę można powtórzyć. Nadmiar drobinek usuwamy za pomocą pędzelka. Na końcu na paznokcie trzeba nałożyć aktywator, który przyspieszy wysychanie paznokci i top coat, dzięki któremu manicure tytanowy utrzyma się na paznokciach nawet przez 3 tygodnie.

Zalety Deep Powder Nails

Poprawnie wykonany manicure tytanowy nie tylko nie zniszczy płytki paznokcia, ale także poprawi wygląd zniszczonych płytek. Jest to idealne rozwiązanie dla osób z cienkimi i wiotkimi paznokciami, którym manicure hybrydowy jest niewskazany. Manicure tytanowy pozwala zachować naturalną grubość płytki paznokcia, dzięki czemu prezentuje się wyjątkowo estetycznie. Ponieważ nie ma potrzeby stosowania lamp UV, to aplikacja jest w pełni bezpieczna, nawet przypadku wrażliwej i skłonnej do podrażnień skóry. Tytanowe paznokcie zyskują coraz większe grono zwolenników – aplikacja trwa zaledwie godzinę, a efekt utrzymuje się naprawdę długo. Jedyną wadą tytanów jest brak możliwości wykonania precyzyjnych zdobień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *