depilacja laserowa kobiecych nóg

Na czym polega depilacja laserowa?

Depilacja laserowa jest najskuteczniejsza znana technika trwałego usuwania niechcianego owłosienia z różnych partii ciała. Jest to doskonała alternatywa wobec depilacji woskiem i maszynką elektryczną oraz golenia. Już po kilku zabiegach depilacji laserowej możemy na zawsze pożegnać się z owłosieniem – cały cykl zabiegów gwarantuje spektakularne efekty.

Skuteczność depilacji laserowej wynika z wykorzystania wiązki lasera, która wnika w głębsze warstwy skóry i niszczy macierz włosa. Do skóry przykładana jest głowica laserowa, która wyzwala wiązki lasera. Światło lasera pochłaniane jest przez melaninę i przekształcane na energię cieplną, dzięki czemu zachodzą nieodwracalne zmiany w procesie fototermolizy — komórki macierzyste włosa zostają uwęglone. Laser działa na cebulki w fazie wzrostu, a włoski rosną nieregularnie i nierówno, dlatego konieczne jest przeprowadzenie całej serii zabiegów.

Depilacja laserem VECTUS

Do depilacji laserowej wykorzystywane są najnowocześniejsze urządzenia. VECTUS to jedyny laser do depilacji na świecie wyposażony w inteligentny czytnik melaniny Skintel. Po przyłożeniu głowicy do skóry jeszcze przed zabiegiem Skintel precyzyjnie określa poziom melaniny, dzięki czemu można dobrać odpowiednie parametry depilacji. VECTUS definiuje także fototyp skóry, grubość włosa i gęstość owłosienia, co sprawia, że depilacja jest jeszcze skuteczniejsza.

Uczucie dyskomfortu związane z wyzwalana energią cieplną jest ograniczone do minimum – laser VECTUS wyposażony został w technologię chłodzącą skórę, a zatem ryzyko poparzenia jest zmarginalizowane. Co więcej, laser VECTUS wykorzystuje ponownie światło odbijające się od skóry, co przekłada się na jeszcze lepszą efektywność zabiegu. Obecnie laser VECTUS jest najnowszym, najszybszym i najskuteczniejszym urządzeniem do depilacji laserowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *