profesjonalny manicure hybrydowy

Na czym polega manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy zapewnia piękny wygląd paznokciom przez kilka tygodni. Paznokcie pokryte lakierem hybrydowym pięknie się błyszczą i cały czas wyglądają jak świeżo zrobione. Ponieważ manicure hybrydowy nie wyschnie bez użycia lampy, to możliwe jest wykonywanie precyzyjnych wzorów i zdobień. Lakier jest stosunkowo cienki i wygląda naturalnie oraz doskonale prezentuje się zarówno na krótkich, jak i na długich paznokciach. Aplikacja hybrydy trwa około godziny.

Manicure hybrydowy krok po kroku

Zabieg manicure hybrydowego poprzedza manicure tradycyjny – polerowana i kształtowana jest płytka paznokcia oraz usuwane są skórki. Przed nałożeniem bazy paznokcie przeciera się wacikiem nasączonym w cleanerze. Następnie bazę utwardza się pod lampą UV i aplikuje dwie warstwy lakieru hybrydowego. Na końcu nakładany jest top. Każdą kolejną warstwę preparatów należy utwardzić pod lampą UV.

Lakiery hybrydowe łączą właściwości zwykłych lakierów z lakierami żelowymi. Podstawą manicure hybrydowego jest proces polimeryzacji, jaki zachodzi w wyniku oddziaływania światła na powierzchnię lakieru. W wyniku polimeryzacji lakier uzyskuje wyjątkową trwałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie.

Zalety manicure hybrydowego

Manicure hybrydowy gwarantuje piękny i naturalny wygląd paznokci nawet przez 4 tygodnie, a więc jest to oszczędność czasu i pieniędzy. Aplikacja lakieru jest szybka i bezpieczna. Lakiery dostępne są w obszernej palecie kolorystycznej i można je wykończyć specjalnym pyłkiem lub ozdobnymi detalami. Prawidłowo wykonane hybrydy nie niszczą paznokci oraz ułatwiają ich zapuszczenie. Lakier chroni paznokcie przed złamaniem i rozwarstwianiem się. Warstwa lakieru jest niepodatna na zarysowania i odpryski, nawet podczas wykonywania codziennych czynności, takich jak sprzątanie i mycie naczyń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *