zabieg na twarz

Na czym polega zabieg geneo?

Zabieg Geneo to nowoczesna, nieinwazyjna technika odmładzania skóry, która zdobywa coraz większą popularność wśród osób pragnących poprawić kondycję swojej cery. Wykorzystując zaawansowaną technologię, Geneo pozwala na głębokie oczyszczenie, dotlenienie oraz stymulację procesów regeneracyjnych skóry, dzięki czemu zyskuje ona młodszy, zdrowszy i bardziej promienny wygląd.

Geneo – działanie na trzech płaszczyznach

Zabieg Geneo opiera się na trzech kluczowych etapach, które wpływają na skórę na różnych poziomach. Pierwszym z nich jest eksfoliacja, czyli delikatne złuszczanie naskórka. W tym celu stosuje się specjalne preparaty zawierające naturalne składniki, takie jak kwas mlekowy czy kwas migdałowy. Dzięki temu procesowi usuwane są martwe komórki, a skóra staje się gładsza i bardziej przygotowana do dalszych etapów zabiegu.

Następnie przeprowadza się infuzję aktywnych składników, które mają za zadanie dostarczyć skórze niezbędnych substancji odżywczych oraz nawilżających. W zależności od potrzeb klienta oraz rodzaju cery, stosuje się różne koktajle zawierające witaminy, minerały, peptydy czy kwas hialuronowy. Wprowadzenie tych substancji w głąb skóry odbywa się za pomocą specjalnej aparatury, która emituje fale radiowe.

Ostatnim etapem zabiegu Geneo jest dotlenienie skóry. W trakcie tego procesu dochodzi do wytworzenia niewielkich bąbelków tlenu na powierzchni skóry, które ułatwiają transport aktywnych składników oraz stymulują mikrokrążenie. W efekcie skóra staje się lepiej dotleniona, jędrniejsza i bardziej promienna.

Geneo – dla kogo jest polecany zabieg

Zabieg Geneo jest polecany dla osób w różnym wieku, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Ze względu na swoje działanie, świetnie sprawdza się u osób z cerą dojrzałą, zmęczoną czy pozbawioną blasku. Ponadto może być stosowany także u osób z trądzikiem, przebarwieniami czy rozszerzonymi porami.

Warto zaznaczyć, że zabieg Geneo można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta oraz rodzaju cery. Dlatego przed przystąpieniem do zabiegu warto skonsultować się ze specjalistą, który dobierze odpowiednie preparaty oraz parametry urządzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *