Delikatna skóra nóg

Jak osiągnąć idealnie wymodelowaną sylwetkę?

Dieta i ćwiczenia są dobrym sposobem na modelowanie sylwetki. Co zrobić, jeśli mimo naszych starań, nadal pewne partie ciała nadal wymagają korekty?

Fala radiowa – sposób na idealną sylwetkę

Wyobraźmy sobie, że istnieje nieinwazyjny sposób na natychmiastową poprawę wyglądu i kondycji skóry oraz modelowanie kształtu naszej sylwetki, redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu. Wszystko to podczas przyjemnego masażu. Jak to jest możliwe? Urządzenie Maximus działa na trzech poziomach — stymuluje skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie. Jest to możliwe dzięki połączeniu działania tripolarnej fali radiowej z dynamiczną aktywacją mięśni. Fale radiowe powodują wytworzenie energii cieplnej, która podgrzewa skórę właściwą. Prowadzi to do skrócenia się włókien kolagenowych, co daje natychmiastową poprawę napięcia skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Wzmocnienie efektu daje zastosowanie ciśnienia, które oddziałuje na tkankę tłuszczową zarówno od zewnątrz (ciśnienie wywołane przez głowicę przyłożoną do powierzchni skóry), jak i od wewnątrz (wywołuje skurcze mięśni). Daje to długotrwały efekt ujędrnionej skóry.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg?

Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich osób, które mają problemy z utratą tkanki tłuszczowej oraz mają problem z wymodelowaniem sylwetki za pomocą diety i ćwiczeń. Z tego rozwiązania często też korzystają kobiety po porodzie, które chcą nie tylko zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej, ale też poprawić elastyczność skóry, usunąć blizny oraz zredukować cellulit. Dzięki temu, że urządzenie Maximus wyposażone jest w różnego rodzaju końcówki, to możliwe jest również zastosowanie zabiegu na twarzy. Wykorzystywana jest wówczas energia cieplna, która powstaje na skutek działania fal radiowych. Tworzy ona mikrouszkodzenia na  wybranych partiach skóry oraz stymuluje tkankę do regeneracji. Efektem zabiegu jest spłycenie zmarszczek, poprawa kolorytu skóry oraz zwiększenie jej elastyczności. Ponieważ zabieg opiera się na działaniu fal radiowych, to warto wcześniej w salonie kosmetycznym zasięgnąć opinii związanej z przeciwwskazaniami zdrowotnymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *