kobieta w wannie

Relaks na jaki zasługujesz – wypróbuj wannę Soft Pack

Utrzymanie równowagi pomiędzy pracą a odpoczynkiem ma kluczowe znaczenie zarówno dla zdrowia psychicznego, jak i fizycznego. W natłoku codziennych obowiązków trudno jednak znaleźć chwilę na relaks. Wielu z nas, jeśli ją już znajdzie, nie potrafi całkowicie odciąć się do rzeczywistości. Lista zadań do wykonania stale rośnie, a problemy dają o sobie znać na każdym kroku nawet podczas oglądania serialu czy spaceru. Taki scenariusz brzmi dla Ciebie znajomo? W takim razie jesteś we właściwym miejscu! W dzisiejszym artykule przedstawimy Ci sposób, dzięki któremu w pełni się zrelaksujesz i zapomnisz o kłopotach. Poznaj rytuał Soft Pack.

Na czym polega rytuał Soft Pack?

Soft Pack to rodzaj wanny relaksacyjnej, która służy do wykonywania ciepłych okładów. Cały zabieg rozpoczyna nałożenie na ciało kosmetyków pielęgnacyjnych. Następnym krokiem jest jego otulenie warstwami specjalnych mankietów materaca, który zostaje zanurzony w ciepłej wodzie. W ten sposób osoba, która korzysta z wanny, swobodnie unosi się na wodzie niczym na łóżku wodnym. Kąpieli towarzyszy relaksacyjna muzyka oraz nastrojowe oświetlenie. Rytuał często łączy się z różnymi zabiegami pielęgnacyjnymi na twarz lub ciało. Przykładowo wśród zabiegów Soft Pack, które znajdują się w ofercie Kliniki Urody Maestria, wymienić można np. odżywcze okłady z lawendy, nawilżające zabiegi na bazie koziego mleka czy też wyciszające okłady z siana alpejskiego.

Jakie korzyści daje rytuał Soft Pack?

Rytuał Soft Pack uznaje się za luksusowy zabieg SPA, który sprzyja wypoczynkowi oraz redukuje napięcie mięśniowe. Ciało utrzymywane w stanie pełnej nieważkości podczas seansu ulega całkowitemu odprężeniu. W ten sposób organizm się regeneruje, a Ty możesz zapomnieć o otaczającej Cię rzeczywistości. Użyte kosmetyki pielęgnacyjne z kolei korzystnie wpłyną na Twoją skórę. Dzięki rytuałowi Soft Pack możesz nie tylko się zrelaksować, ale i również poprawić swoją urodę. Skorzystaj z chwili dla siebie i postaw na zabieg, który ukoi Twoją duszę i odpręży zmęczone ciało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *