Kobieta

Soft Pack dla głębokiego relaksu i poprawy urody

Wyobraź sobie kąpiel, podczas której unosisz się na powierzchni ciepłej wody, która oddzielona jest od Twojego ciała za pomocą elastycznej powłoki materaca. Odpowiednio dobrane preparaty sprawiają, że Twoja skóra staje się nawilżona, promienna i zdrowsza. Towarzysząca zabiegowi muzyka sprzyja redukcji stresu. Czy takie marzenie może się spełnić?

Magia Soft Pack

Zabieg ten stworzony został do leczenia reumatyzmu. Dziś wanna relaksacyjne Soft Pack jest on jednym z popularniejszych zabiegów SPA.  Dzięki elastycznym powłokom materaca możliwe jest unoszenie się na powierzchni ciepłej wody, bez bezpośredniego kontaktu z nią. Ponieważ substancje odżywcze nie znajdują się w wodze, lecz mają bezpośredni kontakt ze skórą oraz z ciepłem dostarczanym przez wodę, to ich działanie jest szybsze i skuteczniejsze. Nie tylko odżywienie skóry jest zaletą kuracji Soft Pack. Przede wszystkim sprzyja ona relaksowi, który zapewnia stan zbliżony do nieważkości oraz wyciszająca muzyka, która zsynchronizowana jest z wibracjami, które odczuwamy podczas kąpieli. Dzięki zabiegom Soft Pac możemy więc zadbać o zdrowie naszego ciała, ale także duszy.

Różnorodność zabiegów

Wanna relaksacyjna Soft Pack pozwala na zastosowanie zabiegów idealnie dopasowanych do naszych potrzeb. Kąpiel z olejkiem kokosowym i glinką oczyści oraz nawilży naszą skórę, oraz pozostawi na niej słodki zapach kokosa i ananasa.  Jeśli nasza skóra jest wrażliwa i podatna na podrażnienia, to dobrym rozwiązaniem będzie relaksująca kąpiel, podczas której zostanie ona otulona preparatem mieszanką na bazie koziego mleka. Ukoi to podrażnienia oraz zapewni odpowiednie nawilżenie. Możemy też zdecydować się na kąpiel z lawendą. Chroni on skórę przed oznakami starzenia dzięki głębokiemu nawilżeniu oraz dostarczeniu mu witamin, minerałów i antyoksydantów. Kąpiel w płatkach róż to marzenie niejednej kobiety. Taki zabieg będzie nie tylko poprawiał stan ciała i duszy, lecz wzmocni dodatkowo nasze naczynka krwionośne. Jeśli zależy nam na stanie całkowitego relaksu, to możemy go uzyskać w wannie relaksacyjnej Soft Pack, w której otuli nas kokon z siana z dodatkiem cennych kwiatów. Wyciszy to cały nasz organizm oraz usunie nagromadzone w nim napięcia mięśniowe. Możemy też ujędrnić i zregenerować ciało za pomocą komórek macierzystych kwiatu jabłoni. Odmładzają one komórki skóry i spowalniają procesy starzenia. Specjalnie dla suchej i podrażnionej skóry mężczyzn przeznaczony jest zabieg bogaty w witaminy A, B, C oraz oligoelemty, który nawilża skórę oraz przywraca jej świeży i młody wygląd.

Jeśli marzymy o zrelaksowaniu się, a jednocześnie chcemy zapewnić odnowę  skórze naszego ciała, to warto przekonać się, jak wygląda kąpiel w wannie Soft Pack.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *