skóra

Zabieg Meso-Vit, czyli koktajl witaminowy dla pięknej, zdrowej skóry

Współczesna medycyna estetyczna oferuje nam wiele skutecznych rozwiązań z zakresu nieinwazyjnej pielęgnacji skóry. Doskonałym tego przykładem jest zabieg Meso-Vit opracowany przez Ericson Laboratoire. W naszej Klinice Urody Maestria cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientek, które korzystają z niego jako alternatywa lub uzupełnienie mezoterapii.

W tym artykule wyjaśnimy, na czym polega zabieg Meso-Vit oraz kiedy jest szczególnie rekomendowany.

Specyfika zabiegu Meso-Vit

Meso-Vit to wyjątkowy zabieg wykorzystujący technologię nanocząsteczek. Zapewnia działanie łagodzące i przeciwzapalne, przyspiesza procesy gojenia i regeneracji. W rezultacie wszelkie podrażnienia skóry ulegają wyraźnemu wyciszeniu. Wszystko to za sprawą obecności kwasu guluronowego, który wykazuje pozytywny wpływ na procesy odbudowujące.

Meso-Vit to również prawdziwy koktajl witaminowy dla skóry. Szczególne znaczenie mają witaminy A, C i E, które wykazują właściwości dermonaprawcze – odbudowują, rozjaśniają i odżywiają. Jest to zabieg silnie rewitalizujący, który bez przerywania ciągłości tkanek pozwala uzyskać efekty zbliżone do mezoterapii igłowej.

Zabieg Meso-Vit wykonywany jest z zastosowaniem dwóch urządzeń, które wpływają na skutecznie przenikanie składników aktywnych w głąb skóry. Pierwszym z nich jest Micro-Pick z rotacyjnymi mikroigłami, który stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, drugim Skinjector poprawiający wnikanie serum, fluidu oraz kremu dzięki plastikowym igłom, które wibrując, stymulują mikrokrążenie.

Kiedy polecany jest zabieg Meso-Vit?

Zabieg Meso-Vit o kompleksowym działaniu pozwala znacząco poprawić stan skóry, wpływając na jej wygładzenie i rozjaśnienie. Zapewnia również długotrwałe pobudzenie procesu odnowy tkanek. Szczególnie rekomendowane jest wykonanie tego zabiegu regeneracyjnego po lecie, kiedy skóra jest szczególnie przesuszona, pojawiają się na niej liczne przebarwienia, zmarszczki oraz oznaki utraty jędrności. Jest to również świetna kuracja wzmacniająca barierę ochronną skóry przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi w okresie jesienno-zimowym.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *