Laser frakcyjny

Zabiegi kosmetyczne z zastosowaniem lasera frakcyjnego

Laser frakcyjny coraz częściej wykorzystywany jest obecnie w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych do wykonywania różnych zabiegów pielęgnacyjnych, odmładzających, a także do depilacji laserowej. Zapewnia bardzo dobre i szybkie rezultaty, a jednocześnie bezpieczne działanie, stanowiąc doskonałą alternatywę dla standardowych metod.

Wskazania do zabiegów laserem frakcyjnym

Laser frakcyjny jest uniwersalnym urządzeniem, który wykazuje wszechstronne działanie. Jego bezpieczeństwo i skuteczność zostały potwierdzone klinicznie. Z kolei pacjenci doceniają terapię laserem ze względu na skuteczność, krótki okres gojenia i bezinwazyjny sposób odmładzania i leczenia defektów skóry. Mikrowiązki światła lasera frakcyjnego skutecznie docierają do skóry właściwej, dzięki czemu tworzą nowe struktury kolagenu i aktywują procesy regeneracyjne w skórze. Dzięki temu można zredukować zarówno blizny potrądzikowe, jak i zmiany skórne czy piegi. Zabiegi laserem frakcyjnym zalecane są również w przypadku skóry zniszczonej przez słońce i znamiona soczewicowate, a także skóry matowej, szorstkiej i szarej. Jest to również doskonały sposób na pozbycie się rozszerzonych porów.

Laser frakcyjny zapewnia również doskonałe efekty w przypadku zabiegów odmładzających. Oczywiście wiązka światła laserowego nie jest w stanie całkowicie zahamować naturalnych procesów starzenia, jednak może je skutecznie spowolnić, przywracając skórze jędrność, witalność i młodzieńczy blask.

Wyjątkowe właściwości lasera frakcyjnego Emerge

Klinika Urody Maestria wykonuje zabiegi z zastosowaniem lasera frakcyjnego Emerge amerykańskiej firmy PALOMAR. Jest to urządzenie wykorzystujące energię w postaci małych mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. W rezultacie procesów naturalnego gojenia się skóry uszkodzone komórki zastępowane są przez nowe, które tworzą zdrową tkankę. Dzięki temu skóra pacjenta staje się zdrowsza, jędrniejsza i zyskuje naturalny, młodzieńczy wygląd.

Zabieg z zastosowaniem lasera Emerge amerykańskiej firmy PALOMAR jest bezbolesny i nie wymaga podawania znieczulenia miejscowego.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *