malowanie paznokci na czerwony kolor

Zalety Dip Powder Nails

Manicure tytanowy jest ciekawą alternatywą dla manicure żelowego i hybrydowego. Dip Powder Nails nie wymaga utwardzania pod lampami UV, co stanowi jego największą zaletę. Manicure utrwala się za pomocą preparatu wysuszającego, który działa równie szybko co lampa. Co ciekawe, manicure tytanowy utrzymuje się równie długo co hybrydowy, a mimo to tytan jest łagodniejszy dla płytek paznokci. Produkty stosowane w ramach zabiegu Dip Powder Nails są całkowicie bezpieczne dla paznokci i łagodne dla skóry. Cienka warstwa pudru prezentuje się nad wyraz estetycznie, a płytki zachowują swoją naturalną grubość. Dzieje się tak dlatego, że aplikowana jest mniejsza liczba warstw preparatów niż w przypadku innych metod.

Manicure tytanowy wzmacnia i odżywia płytkę paznokcia oraz chroni je przed uszkodzeniami i mikrourazami. Dip Powder Nails może być stosowany także na słabych i zniszczonych paznokciach, które po kilku tygodniach noszenia manicure odzyskują zdrowy wygląd. Pudrowy manicure wzmacnia płytki i dostarcza im witamin – w efekcie paznokcie stają się mniej podatne na łamanie i rozwarstwianie.

Jak wykonuje się manicure tytanowy?

Manicure proszkowy nakłada się na przygotowaną wcześniej płytkę poprzez zanurzenie paznokci w proszku o wybranym kolorze. Na płytki najpierw nakłada się primer i żelową bazę. Po pokryciu warstwą pudru paznokcie zabezpiecza się nabłyszczającym lakierem top coat. Zabieg trwa krócej niż godzinę i praktycznie od razu można wrócić do codziennych czynności. Manicure utrzymuje się nawet przez 3 tygodnie i przez cały ten czas paznokcie są odżywione. Po usunięciu lakieru paznokcie wyglądają lepiej niż przed zabiegiem i odzyskują piękny, zdrowy wygląd. Preparaty do manicure tytanowego zawierają wyłącznie organiczne składniki i nie powodują reakcji alergicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *